Drodzy Rodzice!
Wiemy, że macie dużo pytań odnośnie zbliżającego się 1-go września. Przekazujemy Państwu najważniejsze informacje na najbliższe dni.
Założenia na dzień dzisiejszy są następujące:
*Ruszamy 1 września – grupa maluszków i starszaków
*Dostosujemy organizację pracy również do wytycznych GIS, MEN i MZ:
– przedszkole czynne w godzinach 7:00 – 17:00.
Dyżury w grupach: maluszki: 7:00-16:00, starszaki 8:00-17:00
– dzieci przyprowadzamy do godziny 9:00, a odbieramy do 17:00.
– rodzice mają ograniczony wstęp do przedszkola oraz zobowiązani są do noszenia maseczki, bądź przyłbicy i dezynfekowania rąk przed wejściem do przedszkola.
JEDEN rodzic przyprowadza dziecko do szatni. Dziecko przebiera się, a następnie jest odbierane od rodzica przez pracownika przedszkola i odprowadzane do sali.
– odbierając dziecko z przedszkola, rodzic jest zobowiązany zadzwonić domofonem i poczekać na nie w szatni.
– rodzic ogranicza czas przebywania z dzieckiem w szatni do minimum, aby umożliwić sprawne przyprowadzanie/ odbieranie dzieci przez pozostałych rodziców.
– dzieci do przedszkola przyprowadzane są BEZWZGLĘDNIE ZDROWE, bez objawów chorobowych
– w przypadku najmniejszych objawów chorobowych u dzieci, rodzice będą natychmiastowo informowani.
*Dzieci nie przynoszą ŻADNYCH rzeczy, zabawek, pluszaków, napojów i słodyczy do przedszkola
*Prosimy o przyniesienie jednego kompletu ubranek na zmianę (podpisanego w worku).
*Resztę informacji przekażemy na najbliższym zebraniu, które odbędzie się 2.09.2020r. o godz.17:00. Na zebranie przychodzi JEDEN rodzic, wyposażony w maseczkę lub przyłbice oraz własny długopis. Zebranie odbędzie się na dużej Sali gimnastycznej.
SERDECZNIE ZAPRASZAMY!